הגדרות SEO לאתר

שמנו דגש מאוד חזק על נושא ה-SEO במערכת שלנו.
לכל דף, מוצר וקטגוריה באתר ניתן להגדיר את הנושאים הבאים:
  • כותרת הדף - Title - כותרת הדף מופיעה בקוד HTML ומופיעה בשורת הכותרת של הדפדפן. מנועי חיפוש מציגים כותרות דפים בתוצאות החיפוש שלהם. בנוסף, מנועי חיפוש משתמשים בכותרות הדפים כדי להכיר את המידע שהאתר מכיל. באופן אידיאלי כותרות הדפים צריכות לכלול את מילות החיפוש שעבורם האתר עבר אופטימיזציה.
  • כתובת הדף - URL - כותרת הדף מופיעה בקוד HTML ומופיעה בשורת הכותרת של הדפדפן. מנועי חיפוש מציגים כותרות דפים בתוצאות החיפוש שלהם. בנוסף, מנועי חיפוש משתמשים בכותרות הדפים כדי להכיר את המידע שהאתר מכיל. באופן אידיאלי כותרות הדפים צריכות לכלול את מילות החיפוש שעבורם האתר עבר אופטימיזציה.
  • כותרת הדף H1 - תגית H1 הינה הכותרת החשובה ביותר כיוון שזוהי התגית ברמה הגבוה ביותר שמתארת אודות דף מסויים. מנועי חיפוש בדרך כלל נותנים לתגית זו משקל רב יותר מאשר כותרות אחרות, בדרך כלל דבר זה משפר את הדירוג במנועי חיפוש כאשר אתה משתמש בו בצורה נכונה.
  • תיאור למנועי החיפוש - meta description - תגית ה-meta description הוא קטע קוד HTML הנמצא בכותרת דף האינטרנט המסכם את התוכן נמצא בדף האינטרנט. תיאור טוב יכול לייצר תנועה רבה לאתר שלכם. זה אמור להכיל מידע אשר יעודד מחפשים ללחוץ כדי לעבור לאתר האינטרנט שלך.
  • מילות מפתח למנועי החיפוש - Meta Keywords -  הם מילים המופרדות בפסיקים המתארות את ההקשר של דף אינטרנט ע"י אחד או שניי ביטויים קצרים. שימו לב כי מנועי חיפוש לא משתמשים במילות מפתח כאשר בוחנים את הדירוג של האתר שלכם בתוצאות חיפוש.
הנושאים הללו הינם ההגדרות הבסיסיות מבחינת SEO לאתר שלכם מבחינת תוכן האתר עצמו והם הפרמטרים אשר משפיעים בצורה הרבה ביותר על דירוג האתר במנועי החיפוש.
לאחר שהגדרתם את השדות המתאימים תוכלו לצפות אצלנו במערכת בתצוגה מקדימה המראה כיצד תראה תוצאת החיפוש של הדף המתאים במנועי החיפוש
בנוסף, בתוך עורך האתרים שלנו תוכלו להריץ בדיקה בלחיצה אחת אשר תבדוק האם דפי המערכת מוגדרים כמו שצריך מבחינת SEO לצורך כך יש ללחוץ על הקישור "תאימות למנועי חיפוש" בכותרת העליונה של העורך.

תמונה ללא תיאור

 להלן ההנחיות כיצד להגדיר נושאים אלו:

דף הבית

יש להכנס אל הגדרות האתר > SEO/Analytics
 
תמונה ללא תיאורדף תוכן
לצורך הגדרת כתובת ה-URL של הדף יש להכנס אל עורך האתרים, שם ללחוץ על דפים בתפריט העליון ושם ללחוץ על האייקון של גלגל השיניים בשורה המתאימה של הדף
לצורך הגדרת תיאור ומילות מפתח למנועי החיפוש יש ללחוץ על כפתור "SEO" באותה החלונית בה הגדרנו את כתובת הדף
כותרת הדף הינה שם הדף אשר גם אותה ניתן לערוך באותה חלונית
 
תמונה ללא תיאור

 

מוצר
נכנס אל עריכת מוצר
שם בטאב "כללי" ניתן לערוך את כתובת ה-URL
בטאב "SEO" ניתן להגדיר את תיאור ומילות מפתח למנועי החיפוש
כותרת הדף Title - מוגדרת בצורה אופטימלית בצורה אוטומטית בצורה הבאה:
שם המוצר | שם הקטגוריה | שם האתר
כותרת תוכן הדף H1 - מוגדרת בצורה אופטימלית בצורה אוטומטית והיא שם המוצר

תמונה ללא תיאורקטגוריה
נכנס אל עריכת הקטגוריה
שם בטאב "כללי" ניתן לערוך את כתובת ה-URL
בטאב "SEO" ניתן להגדיר את תיאור ומילות מפתח למנועי החיפוש
כותרת הדף Title - מוגדרת בצורה אופטימלית בצורה אוטומטית בצורה הבאה:
שם הקטגוריה | שם האתר
כותרת תוכן הדף H1 - מוגדרת בצורה אופטימלית בצורה אוטומטית והיא שם הקטגוריה

תמונה ללא תיאור

 
אין תנאי שירות לחנות זו