תוכנית שותפים

חשבון שותף למי מיועד?
קיימים רצלנו שני סוגים של חשבון שותפים: 
1.    חברות שמפתחות אתרים, שיווק או אתרי דיגיטל אשר מקימים עבור הלקוח חנות וירטואלית ושמעוניינים ליצור מספר אתרים תחת חשבון –על  עם גישה לכל החשבונות ויכולת לערוך, לשנות ולהעלות חומרים. 
2.    מיועד לאנשים אשר מעוניינים לקבל עמלה על כל לקוח שהם מפנים ע"י קישור. דוג' מרצים, אושיות רשת וכ'ו. ע"י העלה של פוסט לרשת עם קישור. כגון המלצה על חנות מסויימת. אנשים נכנסים דרך הקישור שלו ומבצעים רכישה, כך הוא מקבל עמלה על הטיווח.(?) בעצם החשבון שלו פחות פעיל – איננו יכול לערוך ולבצע שינויים בחנות עצמה אלא רקק מקבל את הלינק ובחשבון שלו יכול לראות את העמלות והלקוחות שנכנסו דרך הקישור שלו. 

לאחר שהחשבון הוגדר על ידינו כחשבון שותף, נכנסים למערכת ומוסיפים שותפים. ניתן לבחור בין 2 סוגי השותפים- כמו שהסברנו בתחילת העמוד. 
פה בוחרים את סוג השיתוף:
שליחת הזמנה במייל לפתיחת חשבון:  
תמונה ללא תיאור
 האופציה הראשונה היא שליחת מייל הזמנה לחשבון חדש
כאן מזינים כתובת מייל אשר תגיע לתיבת המייל של הלקוח. דרך הקישרו שנשלח אליו הלקוח נכנס למערכת ובעצם בונה את החנות שלו תחת חשבון העל. כך בעצם מפעילים מספר אתרים רב תחת מטרייה של גורם אחד. שיטה זו מציעה אפשרות לערוך, לשנות ולהעלות חומרים לכל החנויות אשר נמצאות תחת אותו חשבון על. 
לאחר שליחת המייל הסטטוס יהיה בהמתנה עד אשר הלקוח ייכנס אל הקישור שנשלח אליו למייל ויפתח את החנות שלו.
תמונה ללא תיאור

האפשרות השניה – גם מופיעה בחלון של הוספת שותף חדש ויש לבחור את האופציה השניה של פתיחת חשבון חדש ללא דוא"ל הזמנה

מיועד לאנשים אשר מעוניינים לקבל עמלה על כל לקוח שהם מפנים ע"י קישור. דוג' מרצים, אושיות רשת וכ'ו. ע"י העלה של פוסט לרשת עם קישור. כגון המלצה על חנות מסויימת. אנשים נכנסים דרך הקישור שלו ומבצעים רכישה, כך הוא מקבל עמלה על הטיווח.(?) בעצם החשבון שלו פחות פעיל – איננו יכול לערוך ולבצע שינויים בחנות עצמה אלא רקק מקבל את הלינק ובחשבון שלו יכול לראות את העמלות והלקוחות שנכנסו דרך הקישור שלו. 

תמונה ללא תיאור

 לאחר שבחרנו באופציה השניה נגיע לעמוד שבוא מופיע הקישור אותו יש להפיץ על מנת שהלקוחות ייכנסו דרכו וכך השותף יוכל לקבל את העמלה על ההפנייה שלו. (מסומן בעיגול אדום)

כאשר אדם נכנס דרך הלינק שהופץ על ידי השותף ומבצע רישום, ניתן לראות זאת בממשק הניהול של השותף בטבלה המציגה את הסטטוס ואת כמות העמלה שהשותף קיבל עבור העיסקה.
כאן ניתן לראות את הלקוח שנכנס דרך הקישור שהפצנו:

תמונה ללא תיאור
 
קיימת אפשרות גם ל  White label 
מה הוא white label?
הקרדיט שמופיע בתחתית העמוד – שם החברה שפיתחה את האתר.
ב White label  מופיע השם של הלקוח. 
ניתן גם להגדיר חשבון שותף כ white label לחברות אשר יקימו כמות גדולה של חנויות וירטואליות. יוגדר לכל האתרים שיוקמו תחתם אבל השם לא יופיע בממשק ניהול
לפרטים נוספים אודות white label ניתן לפנות אלינו. 
אין תנאי שירות לחנות זו